Ovaj tjedan iz Betona stiše tekst o nevidljivoj subkulturnoj zajednici Vojvodine. Ne radi se o nikakvom book clubu, već o moto-klubu.
Od tolikih važnih i velikih rečenica ja sam izgubio stabla od šume. Svjestan da jesam bio u šumi, samo kakva su stabla, visoka, niska, hrast ili bukva?